У Криму почався енергетичний колапс! Запроваджено жорсткі графіки відключення світла

У Криму почався енергетичний колапс! Запроваджено жорсткі графіки відключення світла

22.06.2026
3 год. тому
5

В окупованому росією Криму через аварії в енергосистемі запроваджують графіки відключення електроенергії. 

Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода "Крим.Реалії".

"У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії. Графік буде доведено до мешканців після погодження з профільними службами", – повідомив заступник російського голови Чорноморського району Андрій Шатиренко.

У Судаку електроенергію відключатимуть на строк до трьох годин на добу. Про це повідомив глава російського муніципалітету Кирило Чебишев на своїй сторінці у "ВКонтакті". Водночас конкретний час відключень не уточнюється.

Раніше телеграм-канал "Крымский ветер" опублікував фотографії Таврійської ТЕС поблизу Сімферополя, на яких видно наслідки займання.

Тим часом Міністерство оборони України прокоментувало нещодавні удари по об’єктах на території окупованого Криму, заявивши про "закриття туристичного сезону" на півострові.

У ніч проти 21 червня після української атаки частина Криму залишилася без електропостачання через "технологічні пошкодження" в електромережах.